• Головна
  • В Тернополі організовується серія вечірок з пов’язками на очах учасників, щоб «вирвати» молодь з соцмереж
09:00, 12 січня 2013 р.

В Тернополі організовується серія вечірок з пов’язками на очах учасників, щоб «вирвати» молодь з соцмереж

Прагнеш нових знайомств і бурхливих емоцій? - тоді давай на ФРІ-побачення!!!

«ФРІ-побачення» – це вечірка міні-побачень, що організовується з метою познайомити людей один з одним, відірвати їх від спілкування в соціальних мережах, допомогти учасникам краще пізнати внутрішній світ співрозмовника за зовсім короткий час.

На вечірці кожен учасник буде мати 15 зустрічей тет-а-тет з представниками протилежної статі у форматі швидкого побачення,кожне з яких триває близько 5 хвилин. Але інтригуючою ізюминкою вечора будуть пов’язки на очах кожного з учасників. Організатор вечірки ФРІ Тернопіль.
«ФРІ-побачення» відбудеться 5 лютого о 20:00 – 22:00 у нічному клубі «Allure».

Після завершення вечірки "ФРІ-побачення", учасники можуть продовжити вечір спілкування на AFTERPARTY в клубі "Allure". Додаткової романтичності дискотеці нададуть численні повільні композиції, а сучасні клубні треки запалюватимуть пристрасть на танцполі.

Зацікавило? – детальна інформація за посиланням vk.com/fri_pobachennya

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...