![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:00, 12 січня 2013 р.
В Тернополі організовується серія вечірок з пов’язками на очах учасників, щоб «вирвати» молодь з соцмереж
Прагнеш нових знайомств і бурхливих емоцій? - тоді давай на ФРІ-побачення!!!
«ФРІ-побачення» – це вечірка міні-побачень, що організовується з метою познайомити людей один з одним, відірвати їх від спілкування в соціальних мережах, допомогти учасникам краще пізнати внутрішній світ співрозмовника за зовсім короткий час.
На вечірці кожен учасник буде мати 15 зустрічей тет-а-тет з представниками протилежної статі у форматі швидкого побачення,кожне з яких триває близько 5 хвилин. Але інтригуючою ізюминкою вечора будуть пов’язки на очах кожного з учасників. Організатор вечірки ФРІ Тернопіль.
«ФРІ-побачення» відбудеться 5 лютого о 20:00 – 22:00 у нічному клубі «Allure».
Після завершення вечірки "ФРІ-побачення", учасники можуть продовжити вечір спілкування на AFTERPARTY в клубі "Allure". Додаткової романтичності дискотеці нададуть численні повільні композиції, а сучасні клубні треки запалюватимуть пристрасть на танцполі.
Зацікавило? – детальна інформація за посиланням vk.com/fri_pobachennya
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...