• Головна
  • Кому в Тернополі пропонують 15000 гривень зарплатні?
17:15, 18 листопада 2019 р.

Кому в Тернополі пропонують 15000 гривень зарплатні?

Упродовж січня-жовтня 2019 року 6468 роботодавців області подали у службу зайнятості 36516 вакансій, з них 6,7% – із заробітною платою вищою від середньої по області.

Як інформує "Галас", у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 10340 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел (ЗМІ, Інтернет-ресурсів, оголошень тощо).

Роботодавці найбільше потребували працівників робітничих професій: операторів котельні, продавців, водіїв, монтерів колії, водіїв тролейбуса, кухарів, офіціантів, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів. Є попит на медсестер, лікарів, бухгалтерів, інженерів, менеджерів, артистів (оркестру, ансамблю, балету).

Роботодавці також шукали підсобників, вантажників, прибиральників, контролерів енергонагляду, інформує Тернопільський обласний центр зайнятості.

За видами економічної діяльності найбільше вільних робочих місць роботодавці пропонували в торгівлі, на підприємствах переробної промисловості, у сільському господарстві, освіті, держуправлінні, транспортній галузі, будівництві.

На 1 листопада 2019 року актуальними були 2314 вакансій, з них третина – для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, 414 – для кваліфікованих робітників з інструментом, 274 – для працівників сфери торгівлі та послуг.

Найвищий розмір оплати праці – 15 тис. грн – пропонують водіям тролейбуса і майстрам з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів, 14 тис. грн – каменотесам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота #Тернопіль #15000 #гривень

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...