• Головна
  • "Боїмось, що дитину заберуть": тернопільська родина з інвалідністю не має де жити з новонародженим малюком (ВІДЕО)
08:32, 21 листопада 2019 р.

"Боїмось, що дитину заберуть": тернопільська родина з інвалідністю не має де жити з новонародженим малюком (ВІДЕО)

"Боїмось, що дитину заберуть": тернопільська родина з інвалідністю не має де жити з новонародженим малюком (ВІДЕО)

У Тернополі родина, де в обох інвалідність, не мають де жити із новонародженим синочком.

Історія кохання, яка не залишить байдужим нікого. У них обох нелегка доля, з юного віку не знали, що таке любов та підтримка рідних. У неї друга, у нього перша група інвалідності. Та незважаючи на усі життєві негаразди, знайшли один одного та по-справжньому покохали. Юля та Михайло пара, яка не зважаючи на усі стереотипи та заборони відстояли своє право на сім'ю та подружнє життя. Вже близько п'яти років вони чоловік та дружина, а місяць тому стали найщасливішими батьками. У них народився син Іван, та де тепер їм жити та виховувати малюка не знають. Про це у сюжеті Т1 Новини.

Юлія не може натішитись своїм малятком. Місяць тому вона стала мамою, хоча, зізнається, навіть не сподівалась, що колись народить. У неї 2 група інвалідності і через те, що батьків позбавили батьківських прав, усе свідоме життя перебувала в Петриківському інтернаті.

А це Михайло. Він живе поруч з інтернатом - у геріатричному пансіонаті. Саме тут вони познайомилась - Юлія і Михайло. У нього теж нелегка доля: 1 група інвалідності, церебральний параліч, а батьків немає - давно загинули. Та незважаючи на усі перепони - їхня любов перемогла. У 2014 році вони стали чоловіком та дружиною. Тоді, з дозволу влади, їм виділили кімнату у пансіонаті. Але тепер, з народженням сина, сім'я потребує справжнього дому чи квартири, аби жити лише втрьох.

Надсилати кошти можна на картку ПриватБанку: 5168 7573 3170 5394 (Макарик М. І.)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#благодійність #допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...