• Головна
  • Єдиний ситуаційний центр незабаром відкриють у Тернополі
10:04, 25 листопада 2019 р.

Єдиний ситуаційний центр незабаром відкриють у Тернополі

Єдиний ситуаційний центр незабаром відкриють у Тернополі на вулиці Коновальця, 8. У ньому працюватиме муніципальна інспекція, представники правоохоронних та екстрених служб міста.

Завдання такого центру – оперативно та ефективно реагувати на проблемні ситуації, які виникають у громаді. Про його відкриття йшлося на черговому засіданні виконавчого комітету.

– Чотири кабінети уже повністю готові, – повідомив зз Ігор Максимів, начальник управління муніципальної інспекції. – Готові також санвузли, у коридорі завершуємо класти плитку. Практично, приміщення готове більше, ніж на 80%. Зараз узгоджуємо, хто з представників правоохоронних органів буде чергувати у Центрі. Ми підпишемо тристоронні меморандуми з ними та екстреними службами, щоб вони мали правові підстави перебувати у Центрі. Будуть виділені окремі кабінети для комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа» та служби «15-80».

Заплановано, що всі служби у Ситуаційному центрі працюватимуть в одній програмі, що дасть можливість проблеми, які виникатимуть, одразу адресувати відповідним структурам та службам. За попередніми даними Центр має запрацювати у грудні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ситуаційний_центр #відкриття

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...