
15:45, 26 листопада 2019 р.
"Зварився в окропі": з'явилися подробиці жахливої смерті безпритульного українця (ФОТО, 18+)

Про жахливий випадок, який приголомшив усю Україну, повідомила активістка Римма Бараненко. У Херсоні в окропі живцем зварився безпритульний чоловік.
"Цей чоловік просто зварився на теплотрасі на вул. Поповича, намагаючись зігрітися в цю льодяну ніч. Вона для нього стало останньою", - повідомила активістка.
"А ви, чиновники, які повинні були рятувати бездомних городян, зараз п’єте теплий чай і грієтесь у себе вдома – вихідний все ж. Боюся, що для багатьох бездомних вони можуть стати останніми",- зазначила вона.
Як інформує "Rezonans", за словами волонтерки, копи не можуть встановити особу чоловіка, а волонтери знають його тільки візуально.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:30
ТОП новини
Оголошення
09:50, 22 серпня
10:42, 19 серпня
12:09, 14 серпня
09:50, 22 серпня
10:57, 12 серпня