• Головна
  • "Таких людей дуже мало": тернопільський мільйонер "відмовився" від своїх статків (ФОТО)
17:31, 26 листопада 2019 р.

"Таких людей дуже мало": тернопільський мільйонер "відмовився" від своїх статків (ФОТО)

"Таких людей дуже мало": тернопільський мільйонер "відмовився" від своїх статків (ФОТО)

Телеканал ICTV і далі перевіряє мільйонерів на стійкість, а українців – на чуйність. У нестандартному експерименті "Багач-бідняк" найуспішніші бізнесмени України змінять життя в стилі all-inclusive на економ-варіант, щоб довести: доброта існує, і вона завжди винагороджується.

Як повідомляє "Реально", за правилами шоу, українські багатії переодягаються в бідняків і вирушають у незнайоме місто. Там їм потрібно самостійно знайти роботу, прихисток на ніч і їжу на два дні. Учасники не мають права розсекречувати свою особистість, тому спілкуючись з людьми, вони розповідають вигадану історію. Впоравшись з експериментом, бізнесмени відправляються з подарунками до тих, хто допоміг їм вижити, щоб віддячити за доброту.

"За три сезони ми запропонували участь майже ста бізнесменам, з яких тільки 20 погодилися. Ризикових людей дуже мало. Коли дізнаються про правила участі і розуміють, що все відбувається реально, а не на камеру, практично всі відмовляються. Адже потрібно по-справжньому виживати без помічників, грошей і житла. Але коли наші герої потрапляють у нестандартні для себе умови, вони відкривають нові емоції і стають справжніми, а багато в чому і переосмислюють своє життя", – розповідає продюсер проекту Марина Коваль.

Одним з шести сміливців, які погодилися на експеримент, стане тернопільський ресторатор Михайло Гросуляк. Невдовзі глядачі зможуть пересвідчитися, чи зможе бізнесмен зі статком у 100 млн гривень пройти випробування бідністю і вижити в незнайомому місті?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільський #мільйонер #статки #відмовився
Останні новини
Оголошення
live comments feed...