"Тіло знайшов школяр": двірник раптово повісився прямо біля шкільної їдальні

У ніч на 28 листопада в сусідній області сталася трагічна подія, що привернула увагу та змусила замислитися багатьох українців: у школі № 4 міста Чернівці здійснив самогубство один з працівників навчального закладу, а саме двірник пенсійного віку.

Як інформує "Rezonans", чоловік прибирав подвір’я школи в період з 16:00 до 20:00. Інформація про знаходження тіла двірника надійшла від шкільної прибиральниці. Вона розповіла, що виявила чоловіка недалеко від входу в їдальню.

З’ясувалося, що наклав на себе руки чоловік 1951 року народження, який працював двірником на півставки. Навчальний процес у школі був припинений, а на територію навчального закладу нікого не пускали. Також передбачається, що чоловік покінчив з собою через борги за комуналку. До того ж, з’ясувалося, що труп знайшов дев’ятикласник, який повідомив про це прибиральниці, а та, в свою чергу, викликала наряд поліції.

Працівники та адміністрація школи сказали, що 61-річний чоловік був доброзичливим і досить спокійним. Також він проживав сам один, а нещодавно переніс витратну операцію. Наголошується, що загиблий заборгував 10 тисяч гривень за комуналку. В результаті заборгованості його квартиру відключили від газопостачання.

Новини_України двірник повісився борги школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі