"Сльози наверталися!": з'ясувалися жахливі подробиці стану Алли Мазур (ФОТО)

"Сльози наверталися!":  з'ясувалися жахливі подробиці стану Алли Мазур (ФОТО)

Співробітниця українського телеканалу розповіла про робочі будні Алли Мазур під час боротьби з недугою.

Ведуча Лідія Таран розповіла, як проходять робочі будні Алли Мазур. Зараз колеги іноді підміняють Аллу Мазур у випуску новин “ТСН.Тиждень”. Таран зі сльозами на очах зізналася, що пишається мужністю колеги.

За словами Лідії, Алла Мазур спочатку не хотіла розповідати про свій діагноз, але набралася сміливості і розкрила це всій країні. Також ведуча повідомила – на каналі очікували, що Алла Мазур вийде в ефір вже після початку курсу лікування і вже планували підстраховувати зірку, але та вийшла в ефір. За зізнанням телеведучої, в той момент “у нас сльози наверталися”.

Як інформує "Rezonans", Лідія Таран впевнена, що вчинок Алли був викликом громадськості, адже після такої заяви, люди повинні піти перевірятися на наявність недуги. Особливо це стосується жінок, у яких є діти, адже їм треба жити далі.

Нагадаємо, Алла Мазур повідомила про свою хворобу 12 листопада цього року на своїй сторінці у Фейсбук. Зірка телебачення вирішила на закриватися в собі, борючись один на один з недугою. Вона повідомила про проблеми зі здоров’ям і на прикладі власної історії застерегла українок. Ведуча порадила жінкам проходити профілактичний огляд хоча б раз на рік після 45 років.

Новини_України Алла Мазур хвороба,стан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі