"Просто заплатить штраф": на Тернопільщині жінка жорстоко вбила собаку

Жахливе вбивство у Кременці: поки хазяйки не було вдома, сусідка зайшла на подвір’я й ударами сапи закатувала собаку на прив’язі.

Як повідомляє "Доба", ще живу собаку вона відв’язала і викинула на узбіччя. Скавчання почув сусід й повідомив про все, що сталося господарів. Цуценя з розтрощеною щелепою та з іншими численними травмами відвезли до ветеринара, однак гуманнішим виявилося його приспати.

Виявилося, напередодні цуценя ганялося за курами й оця страшна розправа над уже прив’язаною тваринкою була помстою. Стосовно мучительки завели кримінальне провадження за жорстоке поводження з тваринами.

За жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій – караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або вчинені активним способом, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років. Між тим, кременецьку пенсіонерку засудили до … символічного штрафу.

До Кременецького райсуду надійшла угода про визнання винуватості, укладена між прокурором Кременецької місцевої прокуратури та обвинуваченою. У цьому документі зазначено, що обвинувачена визнає вину у повному обсязі та щиро розкаюється. Відтак сторони угоди дійшли згоди щодо призначення покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 510 грн.

Потерпіла не заперечувала проти такої угоди. Нещодавно Кременецький райсуд затвердив угоду та оголосив обвинувальний вирок.

Жорстоке вбивство собаки Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі