• Головна
  • У Тернополі орієнтовно 100 таксистів вшанували прощальним пробігом загиблого колегу (ФОТО, ВІДЕО)
11:45, 2 грудня 2019 р.

У Тернополі орієнтовно 100 таксистів вшанували прощальним пробігом загиблого колегу (ФОТО, ВІДЕО)

У аварії неподалік Гаївського моста, що трапилась 29 листопада, загинув водій таксі "Пілот".

У неділю, 1 грудня, чоловіка ховали, пише 20 хвилин.

Щоб вшанувати колегу, понад сто таксистів утворили колону і проїхали містом.

 Машини із шашками їхали і гуділи по місту, - пишуть читачі. - За колоною їде поліція. Нагадаємо, водій SUZUKI GRAND VITARA., виконуючи маневр розвороту виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем DACIA LOGAN, яким керував таксист “Пілот”.

Він від отриманих травм загинув на місці пригоди. У коментарях до статті про ДТП жінка потерпілого просить усіх свідків аварії відгукнутись. “Можливо хтось має фото чи відео з місця ДТП? Буду вдячна за будь-яку інформацію. [email protected] - пишіть”, - пише пані Ольга.

Тим часом, колеги такиста записали відео на згадку про загиблого. Кажуть, що пан Анатолій був професіоналом своєї справи та чудовою людиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колона #таксі #прощання #ДТП
ТОП новини
"Нещадний сніг завалить 2 області прямо завтра, синоптики сказали про дощ і мороз у -10 градусів": авто на дорогах у біді
"Нестримний сніг потужно засипле області прямо завтра, холодний дощ накриє міста і автомобілі": йде мороз, холод і вітер
"Повістки масово накриють чоловіків, ТЦК шукає цю групу людей у 3-х місцях": мобілізація посилюється, ВЛК і ЗСУ
"Робота для літніх українців, 16 500 грн зарплати на місяць": роботодавці готові платити, вакансія дає знижки на послуги
Оголошення
live comments feed...