• Головна
  • Податківці добралися до сторінок тернополян у соцмережах
12:30, 17 січня 2013 р.

Податківці добралися до сторінок тернополян у соцмережах

Там податкова ретельно взялася за пошук нових покупок, якими так люблять хизуватися громадяни, а це ноутбуки, телефони, машини тощо.

Варто зазначити, що податкова міліція має особисту сторінку у мережі Facebook, яка функціонує вже майже рік. Там податківці назбирали вже понад 4 тисячі «друзів». Як запевняють в податковій, «нечистим» пошук інформації через інтернет аж ніяк не назвеш, адже українці самі розміщують все це у відкритих джерелах, роблячи публічною інформацію про свої статки. Незважаючи на те, що хвалитися новими «забавками» люди дуже навіть люблять, про гроші на ці покупки вони розповідають неохоче.

- От тобі й інтернет, «вільний світ» і свобода! Тепер треба своєї тіні боятися, інакше за тобою прийдуть…з податкової, – каже ДОБІ торговий представник Віталій Хрущ. – Це трохи смішно – переслідувати «звичайних смертних», нишпорити в інтернеті і соцмережах, коли українські багатії мають мільйонні статки, вілли і змінюють джипи як шкарпетки. Їх «трусити» бояться, тому й займаються єрундою, шукаючи чи не купив хто з нас нового телефону.

І все ж, відповідати де взялися гроші на придбання нових товарів таки доведеться, кажуть податківці. Причина банальна – українці майже у 100% випадків применшують свої статки. Однак, інтернет – не єдиний метод, що застосовуватимуть податківці, адже з 2014 року в Україні може ввійти в дію закон про обов’язкове загальне декларування. Так, декларуватимуть усі і абсолютно всі доходи, що охопить все дієздатне населення за винятком дітей та пенсіонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...