• Головна
  • За вбивство свекрухи тернополянка відсидить у тюрмі 8 років
14:15, 17 січня 2013 р.

За вбивство свекрухи тернополянка відсидить у тюрмі 8 років

Апеляційний суд Тернопільської області розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальну справу на вирок Тернопільського міськрайонного суду.

Громадянку Б., мешканку м. Тернополя з вищою світою, одружену, на утриманні четверо неповнолітніх дітей, котра перебуває в декретній відпустці по догляду за дитиною, раніше не судиму, підозрюють у вчиненні умисного вбивства. За вироком суду першої інстанції її засудили до 8 років позбавлення волі за ч.1 ст.115 КК України. Не згодна з рішенням суду, засуджена вирушила оспорювати дане покарання в апеляційному суді.

Згідно вироку суду, громадянка Б. близько о першій годині ночі, знаходячись у своєму будинку, почула як її нетвереза свекруха перемовлялася з невідомими через вікно та просила їх вчинити протиправні дії відносно дітей невістки, для того, щоб та змінила місце проживання та розлучилась з її сином. Розлючена невістка вибігла з кімнати та вступила в конфлікт з свекрухою. Під час сварки громадянка Б. затулила лівою долонею ніс та рот жінки, а правою рукою здавила їй шию. Через заподіяне свекруха померла.

Зрозумівши що вчинила злочин за котрий доведеться відповідати, невістка вирішила розіграти напад. Вона поспіхом знайшла клейку стрічку, котрою зв'язала собі руки та заклеїла рот. Прикинувшись, що втратила свідомість дочекалася поки старші діти прибігли до кімнати перевірити що відбувається і знайшли непритомну зв'язану матір та мертву бабусю на підлозі. Таку версію і почула прибувши на місце події міліція.

Та в ході слідства, експертиз і відтворення обстановки та обставин подій було виявлено докази які свідчать про те, що вбивство вчинила саме невістка. І жодні історії про невідомих осіб, які вбили її свекруху, потім напали на неї не вплинули на об'єктивність суддів.

Апеляційний суд Тернопільської області вирок суду першої інстанції залишив без змін. Громадянку Б. засудили до 8 років позбавлення волі за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...