• Головна
  • Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна зупинилася за крок від п’єдесталу
12:00, 18 січня 2013 р.

Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна зупинилася за крок від п’єдесталу

17 січня жіночим спринтом в Антхольці стартував шостий етап Кубка світу з біатлону. Капітан української збірної Олена Підгрушна провела практично ідеальну гонку.

Олена чудово відстрілялася на двох вогневих рубежах, а також показала відмінний хід на трасі. В результаті Підгрушній не вистачило всього чотирьох секунд, щоб піднятися на подіум. Наш капітан фінішувала четвертою.

Не менше захоплених відгуків заслуговує і Яна Бондар, яка дебют у Кубку світу відразу ознаменувала попаданням в очкову зону! Попаданням в очки також відзначилися Валя Семеренко і Юлія Джима, які посіли 28-е і 35-е місця відповідно з двома промахами у кожної.

Неподалік від очкової зони зупинилася і Наталя Бурдига. На вершині ж протоколу - сюрприз. Анастасія Кузьміна ідеально відстрілялася і виграла спринт. Ця перемога стала для словацької біатлоністки четвертою в кар'єрі. На подіумі компанію їй склали Кайса Макаряйнен і Дар'я Домрачьова. Обидві зуміли компенсувати ногами один промах.

Лідером Кубка світу залишається Тура Бергер, позиції якої не похитнуло навіть 14-е місце в спринті. А ось на другу сходинку повернулася Домрачьова, а третьою йде Міріам Гесснер. Повернулася в десятку найсильніших і Підгрушна - вони з Вітою Семеренко, яка не брала участі в гонці, зробили рокіровку і тепер знаходяться на 10 і 11 місцях відповідно.

Зберегли свої позиції і претенденти на Кубок націй - тут продовжують лідирувати норвежки, а слідом за ними йдуть збірні Німеччини, Росії та України.

КУБОК СВІТУ. 6 етап Антхольц-Антерсельва.