• Головна
  • На ремонт жахливої траси “Львів-Тернопіль” було витрачено 65 мільйонів грн., а результат практично нульовий
10:30, 18 січня 2013 р.

На ремонт жахливої траси “Львів-Тернопіль” було витрачено 65 мільйонів грн., а результат практично нульовий

Народні депутати від Тернопільщини займуться вирішенням питання ремонту доріг Тернопільської області. Про те,  саме коли відремонтують трасу “Львів-Тернопіль”, вони сказати ще не можуть.

 Про це народні обранці розповіли на прес-конференції.

- Ми на сьогоднішній день знаємо весь реальний стан всіх доріг Тернопільської області – яка дорога є державного значення, яка обласного, яка місцевого. Однозначно хотілося, щоб усі дороги були у гарному стані. Тому що це жах. Сьогодні з Тернополя до Львова треба дві з половиною години їхати. Вже давно така ситуації. У попередньому скликанні я робив депутатське звернення, що на цю дорогу було ще тоді витрачено 65 мільйонів гривень. Але що було зроблено – ніхто не бачив. Вона якою була п’ять років тому, такою і залишилася на сьогоднішній день, – зазначив Василь Деревляний.

За словами нардепів, вони будуть порушувати питання ремонту не тільки траси “Львів-Тернопіль”,  а й дороги на Кременець, Заліщики, Підволочиськ, Івано-Франківськ. Їх буде цікавити стан доріг кожного районного центру Тернопільської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК заберуть на службу 4 категорії людей першочергово, названо перелік професій": мобілізація та повістки
"Пенсії в Україні перерахували": озвучено новий розмір виплат для українських пенсіонерів
Завтра дощ рине холодними потоками води на більшість областей, град вперіщить прямо по автомобілях: іде злива і гроза
Через приїзд співака Віталія Козловського в Агроленд траса біля Тернополя була запаркована на кілометри (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...