• Головна
  • На Тернопільщині злодійський квартет крав корів з пасовиська
12:30, 18 січня 2013 р.

На Тернопільщині злодійський квартет крав корів з пасовиська

На Тернопільщині на лаві підсудних опинився злодійський квартет, до складу якого входили троє чоловіків-родичів та жінка. Групу звинувачували у крадіжці корів з пасовиська.

Повідомлення про крадіжку худоби надійшло до чергової частини Підволочиського району від жителя села Богданівка. Чоловік попросив допомогти знайти двох корів свого родича, які зникли з пасовиська. Що вчинена крадіжка було очевидно, адже худобу невідомі забрали разом з ланцюгами і слід вів далеко за межі населеного пункту.

Злочин допоміг розкрити службовий собака. Чотирилапий помічник міліціонерів на прізвисько Рекс п'ятнадцять кілометрів вів правоохоронців слідами крадіїв. І собака не підвів – в  лісосмузі сусіднього Тернопільського району  правоохоронці знайшли ще живою одну худобину і тельбухи від іншої.

Міліціонери влаштували засідку, аби дочекатися тих, хто причетний до злочину. Чекати довелося до ранку. Двоє чоловіків, озброєних сокирою та ножами, йшли з села до лісу, аби «пустити на м'ясо» ще одну корівчину.

Як з’ясувалося, до злочину виявилася причетна група із чотирьох осіб. Одна з них – жінка. Лихий задум мати вигоду від чужої худоби виник у батька та двох його синів. Троє родичів до спілки покликали 36-річну жительку Волочиського району Хмельницької області. Саме вона 15 кілометрів вела чужу худобу.

Найактивнішими у злодійському квартеті, були старший син та батько. Воно й не дивно – 32-річний чоловік уже був судимий за майнові злочини, а 57-річний батько взяв на себе роль забійника, бо багато років працював ним. Молодший з родини надавав транспортні послуги - відвозив на ринок м'ясо. Не останню скрипку грала в цій зграї хмельничанка, бо досвід крадіжок худоби мала, за це й притягувалася до відповідальності.   

Для усіх чотирьох  нещодавно прозвучали обвинувальні вироки. Лише одному із групи суд призначив реальне покарання  - рік позбавлення волі, іншим трьом – покарання з відстроченням виконання вироку та із встановленням іспитового терміну. Про це повідомила прес-служба УМВС України в Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...