• Головна
  • Тернополянка, яку розшукували за крадіжку, випадково забрала чужу куртку
09:42, 16 грудня 2019 р.
1

Тернополянка, яку розшукували за крадіжку, випадково забрала чужу куртку

До журналістів залефонувала жінка, яку розшукували працівники Тернопільського відділу поліції.

Повідомлялось, що вона причетна до злочину. Жінку підозрювали у крадіжці дороговартісної куртки. Подія трапилась 8 грудня з 16:45 по 17:45 в приміщенні закладу громадського харчування, що на вулиці Шептицького.

Тернополянка повідомила Добі, що вона не крала куртку, а ненароком переплутала зі своєю. Сама звернулась до поліції і станом на зараз вже обміняла речі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #куртка #крадіжка

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
8765044
26 квітня 2020 р., 23:33
То шо виходить шо вона  не злодій. Такі і обдурюють людей бо невловимі месниці.
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...