• Головна
  • Офіційний телевізійний оператор Ланет.TV як альтернатива супутниковому ТБ
Реклама
08:03, 20 грудня 2019 р.

Офіційний телевізійний оператор Ланет.TV як альтернатива супутниковому ТБ

Реклама
Офіційний телевізійний оператор Ланет.TV як альтернатива супутниковому ТБ

Багато жителів України надають перевагу супутниковому ТБ. Справа в тому, що загальносвітова практика передбачає купівлю будь-якого контенту, (музики, книг тощо), але жителі країн колишнього СНД прагнуть дивитися канали ТВ безкоштовно.

У новинах супутникових телеканалів в Україні все частіше з'являється повідомлення про те, що з 2020 року найбільші українські медіа холдинги прийняли рішення про кодування ТВ сигналу. Правовласники виступили проти поширення піратського контенту та з січня нового року канали супутникового ТБ будуть закодовані. Це означає, що вже з січня 2020 року канали України будуть недоступні, якщо ви ловите ТВ-сигнал за допомогою супутника.

Що ж таке кодування супутникового сигналу? Раніше, супутникова тарілка була налаштована на певні частоти, на яких транслювалися канали. Для цього можна було дізнатися частоти супутникових каналів 2019 Україна, наприклад, в Інтернеті. Нові частоти українських каналів дізнаватися немає сенсу, адже ваш тюнер просто-напросто не зможе перекодувати отриманий сигнал. Провайдери супутникового телебачення в Україні закодують сигнал прийому даних з супутника, що передбачає нові параметри супутникового ТБ.

Щоб не сіяти паніку серед населення та однозначно дати відповідь на питання «немає сигналу на супутнику, що робити?», до 20 січня нового року будуть відбуватися маятникові відключення трансляції супутникових каналів. Супутникове ТБ в 2020 році відходить у минуле. Оптимальним вирішенням цієї проблеми є можливість дивитися всі українські канали онлайн. Адже існує безліч сервісів для перегляду інтернет-телебачення.

Як дивитися ТБ через Інтернет?

  1. Ви можете поцікавитися у свого провайдера Інтернету про можливість підключення IPTV-телебачення. У список доступних в IPTV українських каналів входять: 1+1, Новий канал, СТБ та інші. Трансляція каналу в IPTV відбувається за протоколу IP. Таким чином картинка на екрані не зависає, а відображається чітко та в максимально доступній якості. Таким чином, на зміну супутниковому ТБ приходить онлайн-телебачення.

  2. Щоб продовжувати дивитися в прямому ефірі улюблені передачі, шоу та новини варто лише встановити відповідну програму на вашу приставку або смарт-телевізор.

З великого безлічі таких додатків і сайтів варто виділити Ланет.TV. Це офіційний телевізійний оператор. Навіть в безкоштовному пакеті / PROMO доступні багато популярних ТВ-каналів. Окрім того, ви можете перейти на платне ТБ та підключити інші пакети з більш широким асортиментом каналів, які транслюють популярні фільми, серіали та мультфільми. У 2020 році дивитися ТБ онлайн стане набагато простіше, адже кожен місяць виходять нові оновлення в додатку:

  • зручні способи оплати;

  • велика програма передач;

  • можливість перемотування ефіру.

Із загальних плюсів інтернет ТВ варто відзначити: мобільність, функціональність і загальнодоступність. Тому не втрачайте часу та прямо зараз починайте дивитись онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, M1, M2, Ентер-фільм, 2 + 2, НЛО TV та інші з Ланет.TV.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополь
Оголошення
live comments feed...