• Головна
  • Тернопільська біатлоністка увійшла в топ-10 етапу Кубку світу
21:02, 20 грудня 2019 р.

Тернопільська біатлоністка увійшла в топ-10 етапу Кубку світу

Олена Підгрушна фінішувала 9-ою у спринтерській гонці ретього етапу Кубка світу, який відбувається у французькому Ансі.

Олена – єдина з українок, кому вдалося провести перегони без промахів, повідомляє Главком. Тернополянка під час спринту розбила всі десять мішеней і провела дуже сильне фінішне коло. На ньому Підгрушна програла переможниці, норвежці Тіріл Екгофф, лише чотири секунди.

«Хочеться випити гарячого чаю і якомога швидше забути цю гонку», – сказала після фінішу Олена. Воно й не дивно, адже стартувати біатлоністкам довелося під проливним дощем, який розпочався за дві години до початку перегонів і не вщухав ні на мить під час змагань.

Екгофф перемогла не дивлячись на те, що на відміну від переслідувачок, припустилася промаху. В срібної призерки Жюстін Брайзац Екгофф виграла 6,2 секунди, у чешки Маркети Давидової, яка стала третьою – 20,5.

Інші українки не вразили. Дарина Блашко з одним промахом фінішувала 30-ю, Юлія Джима з двома «махами» – 38-ма, Віта Семеренко з двома – 50-та, Валентина Семеренко з трьома – 55-та.
Завтра на кубковому етапі в Ансі – гонки переслідування. О 14:00 побіжать чоловіки, о 16:00 – жінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Підгрушна #біатлон
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення