10:57, 21 грудня 2019 р.
Dzidzio опублікував фото з весілля доньки Кузьми (ФОТО)
Єдина донька лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка Барбара вийшла заміж. Дівчина запросила на весілля колишнього підопічного свого батька – Dzidzio.
Він написав зворушливий пост і опублікував у своєму Instagram фото з весілля щасливих молодят і закликав українців привітати пару, – повідомляє Про Львів
“Друзі, я сьогодні прийшов привітати з Днем весілля двох прекрасних молодих людей: Барбару та Віктора!
Бася – єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами тішиться, святкує та радіє за свою дитину, за таку гарну нову сім‘ю, за всі ті роки, які вони мають прожити в коханні, щасті та багатстві.
Многая літа молодій парі!!!
А ше – прошу Вас, люди, напишіть у коментах вітання для Барбари та Віктора в День їхнього весілля !!!”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:58, 17 січня
10:31, Вчора
10:30, 10 січня
10:37, Сьогодні
11:23, 14 січня
live comments feed...