• Головна
  • Питання тернопільських дач на "Алясці" дійшло до Верховного Суду
11:15, 26 грудня 2019 р.

Питання тернопільських дач на "Алясці" дійшло до Верховного Суду

20 грудня Верховний Суд виніс постанову у справі щодо облаштування парку на території вулиць Київська-Тарнавського. Зокрема, Суд скасував попередні рішення судів у цій справі у частині заборони міській раді вчиняти будь-які дії щодо земельної ділянки майбутнього парку.

Верховний Суд в постанові зазначив, що суди першої та апеляційної інстанції прийняли незаконні рішення, які не ґрунтуються на вимогах чинного законодавства.

Постанова Верховного Суду набрала законної сили та оскарженню не підлягає. Відтак, міська рада може вчиняти дії щодо вищезазначеної земельної ділянки майбутнього парку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк #дачі

Коментарі

ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
"ТЦК зробить це із чоловіками з інвалідністю, скоро повістки накриють людей цих категорій": мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...