Реклама
15:05, 23 грудня 2019 р.

Замовити або купити новий?

Реклама
Картинки по запросу Кондитерские предлагают индивидуальный подход

Картинки по запросу Кондитерские предлагают индивидуальный подход

Якщо ви маєте намір влаштувати свято, то обов'язково рано чи пізно ви задумаєтеся про десерт для гостей.Тут є два варіанти - купити готовий торт, або замовити торт на замовлення. Давайте розглянемо основні переваги та недоліки кожного варіанта.

Готові торти: плюси і мінуси

Для початку давайте розберемося з готовими тортами.Мабуть, єдина перевага готових тортів - це низька ціна.Якщо ви не маєте наміру витрачати більше 200 грн, то в такому випадку такий виріб - це те, що вам потрібно.

Недоліків у таких виробів набагато більше, ніж переваг.По-перше, готовий торт ніколи не буде унікальним.Тобто він не буде створений спеціально для вас.По-друге, смак такого десерта ніколи не зрівняється зі смаком начинок для тортів на замовлення через масового виробництва.По-третє, готова продукція зазвичай не завжди кращої якості, тому щовиробник прагне якомога більше заощадити.

Торти на замовлення: плюси і мінуси

Набагато більше плюсів у тортів на замовлення.По-перше, такий виріб виготовляється виключно для вас, з урахуванням всіх ваших потреб і побажань.По-друге, такі десерти зазвичай набагато смачніше готової продукції.По-третє, доставка тортів на замовлення здійснюється прямо до вашої квартири, а значить немає потреби мучитися з цим питанням.

Найголовніша перевага таких виробів - це те враження, яке вони сравляють на гостей на вашому заході.Незвичайні кондитерські вироби з унікальним оформленням - це гідне завершення вашого свята.Гості 100% ахнуть, побачивши такий виріб на вашому столі.

Єдиним недоліком тортів на замовлення є їх ціна.Вона порівняно вище, ніж у готової продукції.Нормальна ціна на таку продукцію коливається від 150-400 грн за кг.І в сфері кондитерської дешевше 600, значить однозначно гірше.Або оформлення такого торта підведе ваші очікування, або начинки будуть несмачними.Тому якщо ви вирішили замовити торт, то дивіться швидше ось цей сайт https://cupcake.com.ua/, де зібрані найкращі роботи в сфері кондитерського мистецтва.

Як прийняти рішення

Якщо Ви хочете все ж замовити торт, але при цьому не витрачати гроші на доставку, на складне оформлення, на фігурки, то рекомендуємо звернутися у кондитерську яка займається виготовленням тортів на замовлення за найкращими цінами в Україні (перевірено на більш, ніж 20 тис клієнтів).

Головне пам'ятайте, що не всі впирається в гроші.Готові торти ніколи не залишать то незабутнє впечателеніе, яке залишиться після замовлення смачного торта на замовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...