• Головна
  • У тернопільській ТВК комуніст «наїжджав» навіть на своїх
13:00, 22 січня 2013 р.

У тернопільській ТВК комуніст «наїжджав» навіть на своїх

Справжнє пролетарське хамство проявив кандидат в депутати міської ради від Компартії Веніамін Прошкін на нещодавньому засіданні ТВК.

За словами голови ТВК Івана Чорнозуба, Прошкін своїми хуліганськими діями змусив членів комісії винести йому попередження. У разі повторної подібної витівки у ТВК готові винести друге попередження, яке загрожує Веніаміну Прошкіну зняттям з реєстрації.

«Під час засідання комісії при затвердженні керівного складу дільничних комісій Веніамін Прошкін почав конфліктувати з присутніми. Спочатку почав тиснути на члена комісії від Компартії, кричав на неї: «Почему ви не голосуете так, как велю вам я и партия?!!!». Потім мене обзивав, кричав до членів комісії. Це при тому, що представник КПУ згідно рішення комісії очолив одну з дільниць на окрузі», – розповів Іван Чорнозуб.

Він пояснив, що для того, щоб захистити себе від провокацій кандидата в депутата, члени комісії тут же на засідання прийняли постанову про винесення йому попередження за грубе втручання в роботу ТВК та тиск на членів комісії.

Окрім того ТВК прийняла рішення телеграмою поінформувати лідера Компартії Петра Симоненка про поведінку першого секретаря Тернопільського міському КПУ.

«Він, до речі, досі не вибачився за свою поведінку під час засідання», – зауважив Іван Чорнозуб.

Нагадаємо, 3 лютого 2013 року на виборчому окрузі №27 проводитимуть довибори до Тернопільської міської ради.

Перевибори зумовлені тим, що депутат Михайло Головко, який у 2010 році став переможцем на даному окрузі як мажоритарник від ВО «Свобода», склав свої повноваження депутата міської ради у зв’язку з обранням його народним депутатом України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...