• Головна
  • Скільки коштує оформлення закордонного паспорта у Тернополі?
13:00, 23 січня 2013 р.

Скільки коштує оформлення закордонного паспорта у Тернополі?

З початку року Державна міграційна служба України повною мірою розпочала виконання функцій, які раніше входили до компетенції підрозділів Департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб (ВГІРФО), зокрема, оформлення та видачу закордонних паспортів.

Як повідомив начальник управління Державної міграційної служби в Тернопільській області Томаш Вербич, процедура передачі повноважень від однієї служби до іншої була спланована та проведена так, аби жодним чином не впливати на процес і терміни оформлення документів. Тож тенополяни, які подали заяви на оформлення закордонних паспортів до 31.12.2012 р. в підрозділи МВС отримають документи у визначені законом терміни.

Нагадаємо, що заяви про оформлення документів для виїзду за кордон розглядаються протягом місяця з дня їх подання. За оформлення закордонного паспорта необхідно сплатити 207.15 грн ( з яких 87.15 грн - вартість послуги, 120 грн – вартість бланку) та 170 грн державного мита. Термінове оформлення вартує 444.30 грн (з яких 174.3 грн - вартість послуги, 270 грн – вартість бланку), та 340 грн державного мита, у цьому разі ви отримаєте документи вже через 10 робочих днів. Якщо ж поїздка пов’язана з терміновим лікуванням від’їжджаючого, поїздкою особи, яка супроводжує важкохворого чи смертю родича, який проживав за кордоном,  документ оформлять протягом 3 днів без збільшення розміру держмита, вартості послуг і бланку. Зауважемо, що ця інформація не стосується біометричних документів.

- У січні цього року до підрозділів ДМС в нашій області із заявами про оформленя документів для виїзду закордон звернулося 1213 громадян, 728 отримали паспорти, – зазначив Томаш Вербич. Процес паспортизації населення триває у штатному режимі, тож тернополянам не варто хвилюватися щодо затримок в оформленні документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...