
18:01, 5 січня 2020 р.
Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна виграла Кубок Австрії (ФОТО)

Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна на Кубку Австрії виборола золоту нагороду в суперкороткій індивідуальній гонці.
"У перший змагальний день пройшов незвичайний вид програми – суперкоротка індивідуальна гонка: п’ять кіл по 1 км кожне, зі штрафом 15 секунд за промах", – прокоментувала змагання українська біатлоністка.
Як повідомляє "Терен", спортсменці вдалося закрити всі мішені чисто. Завдяки цьому Підгрушна фінішувала першою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
ТОП новини
Оголошення
11:24, 2 червня
11:24, 2 червня
13:34, 28 травня
10:56, 23 травня
11:24, 2 червня