• Головна
  • Листоноші Тернопільщини отримують зарплату у 300 разів меншу за свого шефа
09:01, 13 січня 2020 р.

Листоноші Тернопільщини отримують зарплату у 300 разів меншу за свого шефа

У 2020 році у працівників "Укрпошти" зростуть зарплати.

Рядовим працівникам платитимуть у середньому 6 тисяч гривень.

Найбільше ж підняття зарплат відчує керівник цього державного підприємства Ігор Смілянський. У фінансовому плані АТ "Укрпошта" вказано, що зарплата керівника цього року становитиме 1 млн 866 тис. 808 грн на місяць. 2018 року зарплата Смілянського складала майже 572 тис. грн щомісяця. 2019-го - близько 1,4 млн грн, повідомляє ТСН.

За 2017 рік Смілянський отримав 3 млн 958 тис. 541 грн зарплати, тобто в середньому по майже 330 тис. грн на місяць. Про це тоді

Очільник "Укрпошти" озвучив розмір своєї зарплати

повідомив і сам керівник "Укрпошти", і ця цифра вказана в його електронній декларації. А ось дані за 2018 рік в реєстрі декларацій НАЗК відсутні.

"Лише ледачий не обговорив мою зарплату. Але я прихильник перетворювати ср*ч у добру справу. І так - шановні і не шановні ЗМІ. 7 лютого буде готовий обліковий листок щодо моєї зарплати за січень. 12 лютого ми вас чекаємо на Хрещатику, 22, у мене в кабінеті, щоб ви прийшли і порівняли мою базову зарплату за грудень і січень. Всю різницю я помножу на 10000 і перерахую Ользі Кудіненко в фонд "Таблеточки". Якщо ж зарплата залишилася такою ж (і це буде умовою приходу), то кожне медіа перераховує просто в моєму кабінеті в фонд "Таблеточки" 30000 гривень. Вибачте - не те, що я не довіряю ЗМІ, але гроші готівкою перевіряємо на вході. Я також готовий показати свою систему КПЕ - бонусом, якщо там що щось змінилося з грудня на січень діють ті ж самі умови", - написав Смілянський у Facebook.

Нагадаємо, на початку 2019 року почаївські листоноші після масового звільнення вирішили їхати на заробітки за кордон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплати #листоноші

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...