• Головна
  • Обпечений у клубі на Тернопільщині Сергійко опритомнів і розповів про свого героя-рятівника (ВІДЕО, 18+)
18:31, 17 січня 2020 р.

Обпечений у клубі на Тернопільщині Сергійко опритомнів і розповів про свого героя-рятівника (ВІДЕО, 18+)

Обпечений у клубі на Тернопільщині Сергійко опритомнів і розповів про свого героя-рятівника (ВІДЕО, 18+)

Він горів сам, але зміг витягти з вогню товариша. Журналісти дізналися ексклюзивні подробиці геройського вчинку після вибуху газу у сільському клубі Угринова.

Два тижні тому там тяжких опіків зазнали восьмеро дітей. Один з хлопчиків, опритомнівши, розказав, як, ризикуючи життям його врятував товариш. Сам рятівник про це мовчав.

Це історія двох Сергіїв, які дружать змалечку. Тепер лежать перебинтовані у сусідніх палатах. Одного з хлопчиків останнім перевели з реанімації у хірургію — він був одним з найтяжчих. Перше, що попросив, коли опритомнів, покликати маму свого товариша-рятівника.

«Просив, щоби подякувала йому, що вона виховала сина, що надавав допомогу дітям», - розповідає мама врятованого.

Рятівнику Сергій - п'ятнадцять, він витягнув з палаючого клубу Сергія тринадцятирічного. Того кинуло вибухом під сцену.  Хлопцеві непросто згадувати той вечір — усі вибігали з клубу наче живі смолоскипи. Він першим зумів вискочити з приміщення, але згадав, що хтось лежав під сценою.

«Повернувся до клубу, мене ніби не хотіли потім пускати, я цього відштовхнув», - пригадує юнак.

Клуб усередині горів, Сергій сам горів, але таки знайшов під сценою лежачого товариша. Хапнув його за капюшон куртки і потягнув до виходу. Про свій вчинок нікому не розповідав.

«Це вже розповіла мама того хлопця, ми не знали, він значить пам'ятав, бо він зразу покликав мене в реанімацію, хотів подякувати. Щоб передати Сергійові, бо каже, якщо би не він, моживо і помер», - розповідає мама рятівника. 

Детальніше дивіться у відео ТСН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вибух #пожежа #клуб #Тернопільщина #Сергійко #опритомнів #герой_рятівник

Коментарі

Оголошення
live comments feed...