![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
14:00, 25 січня 2013 р.
У центрі Тернополя вже кілька днів продають перші підсніжники
5 гривень просить за букетик із п’ятнадцяти первоцвітів продавець. Жінка каже, що підсніжники серед снігу вже можна знайти у лісах Заліщицького району. Саме звідти вони і потрапили до нашого міста.
Тернополяни неохоче купують перші весняні квіти. Напевно, підсніжниками серед зими вже мало кого здивуєш. А, можливо, городяни стали більш свідомими і нарешті почули заклики екологів і правоохоронців не купувати первоцвіт у стихійних продавців на вулицях міста. На жаль, квіткові браконьєри досі не розуміють, що винищують рослини, які занесені до Червоної Книги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...