Реклама
20:26, 15 січня 2020 р.

Що таке обмінний курс?

Реклама

Картинки по запросу что такое обменный курс

У фундаментальному аналізі КУРС ВАЛЮТ є одним з дуже важливих показників, тоді як ряд факторів визначає його формування. Зміни цін на валюту впливають на оцінку економічного потенціалу країни, а також на сильні та слабкі сторони економіки, а також дозволяють визначити напрямок її змін. Інформація про курс валют суми доступна майже постійно в банках, в обмінка суми та в Інтернеті. Завдяки цьому аналітики можуть планувати подальші кроки та здійснювати інвестиційні дії.

Що таке обмінний курс?

Це ціна даної валюти, виражена в іншій валюті, а розуміння механізму ґрунтується на попиті та пропозиції валют на ринках. У цій перспективі валюту слід сприймати як товар, який, як і будь-який інший, підлягає оцінці - саме у формі обмінного курсу, за яким один обмінявся на інший. Ряд угод між різними суб'єктами господарювання, який потребує обміну валюти, впливає на ринок попиту та пропозиції, і це визначає ціну. Через величезну кількість транзакцій, виняткову динаміку змін, оновлення валютних курсів відбуваються з нічних годин у неділю, коли в Азії починається обмін валюти, і закінчується аналогічною годиною в п'ятницю, коли американські банки закриваються. Загальні одержувачі курсів, як і обмінка суми, співпрацюють з фінансовими установами, що постійно надають свіжу інформацію.

Економіка та обмінний курс

Курс валют суми сьогодні можна визначити як результат зміни попиту та пропозиції, які змінюються залежно від зміни вартості експорту та імпорту, припливу та відтоку іноземних інвестицій, а також коштів, що надсилаються приватними особами. Крім того, туризм і значною мірою економічне зростання впливають на попит та пропозицію. Це стимулює імпорт товарів та послуг вітчизняними виробниками, а більша активність імпортерів спричиняє збільшення обсягу внутрішньої валюти на міжнародному ринку та зниження його валютного курсу.

Процентна ставка, що визначає прибутковість інвестицій, дуже важлива коли формується курс валют на чорному ринку суми. Механізм відносин, що зв'язує ці елементи, може бути активований при збільшенні процентної ставки. Тоді прибутковість утримання облігацій зростає і обмінний курс збільшується. Крім того, підвищення процентних ставок перетворюється на попит на національну валюту.

На коливання валютного курсу також впливає збільшення внутрішнього безробіття, оскільки це призводить до зниження попиту. Зниження рівня безробіття визначає більшу кількість угод, укладених імпортерами, сприяючи ослабленню національної валюти, тоді обмін валют суми стає важливою і потрібною річчю. Водночас це збільшує попит на місцеву валюту, оскільки власники капіталу бачать у цій ситуації можливість досягнення більш високих прибутків у даній країні. Зростання безробіття за короткий термін, як правило, має тенденцію до послаблення місцевої валюти, оскільки це відлякує іноземних інвесторів. У фундаментальному аналізі валютні курси слід враховувати також з урахуванням ознак і інших макроекономічних факторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...