• Головна
  • Оббивку сидінь в тернопільських тролейбусах замінюють на нову (ФОТО)
16:04, 27 січня 2020 р.

Оббивку сидінь в тернопільських тролейбусах замінюють на нову (ФОТО)

У Тернополі розпочали заміну оббивки крісел у тролейбусах. Обновки з'явилися у машинах №159 і №162. 
Про це повідомили у Facebook-спільноті Транспорт Тернополя.

"У тролейбусах поступово замінюють обшивку сидінь. Обновки з'явилися зокрема у машинах №159 і №162. На черзі - інші тролейбуси.

На фото борт №162 до заміни обшивки сидінь (фото Svitlana Korpan, 3 січня 2020) та після (фото адміністратора спільноти, 26 січня 2020)", - пишуть у спільноті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #тролейбус #оббивка #сидіння
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
"Пенсія зменшиться на 75%, названо категорії людей": Пенсійний фонд пояснив, кому скоротять пенсії незабаром
"Студентський квиток стане військовим, відстрочка пропаде масово у молодих": готують нові правила мобілізації
Оголошення