Реклама
23:49, 28 січня 2020 р.

Брендування авто

Реклама
Картинки по запросу брендирования авто

Картинки по запросу брендирования авто

Брендування авто, являє собою мобільну рекламу, що є дуже цікавою формою створення іміджу компанії. Автомобіль, який мандрує по місту або по маршруту між різними містами, означає, що розміщений на його поверхні рекламний контент досягає багатьох потенційних клієнтів, завдяки чому така реклама дуже впливає при відносно низьких витратах. Якщо ви зацікавлені у такому способі реклами, запрошуємо вас скористатися послугами компанії РВК «Артлайт». На сайті ви можете ознайомитися з видами реклами, послугами та оформити замовлення.

Що ми пропонуємо?

·Ми можемо ідеально спроектувати і точно і надійно виконати рекламу для кожного типу транспортних засобів. Включаючи: брендування комерційних автомашин, легкових, вантажних авто, громадського, водного і повітряного транспорту, таксі і т.д.

·Ми володіємо багаторічним досвідом брендування автомобільних транспортних засобів і усвідомлюємо величезний потенціал, прихований в цій ефективної формі реклами для компаній. Широкий вибір матеріалів та технологій виробництва, завдяки яким ми можемо вільно оформити рекламу, адаптуючи його під індивідуальний імідж і потреби компанії.

Чому варто скористатися послугами брендування авто?

1.Автомобільна реклама - це постійний бренд-дисплей, що дозволяє бачити інформацію, включаючи логотип, пропозиція і контактні дані компанії.

2.Реклама на автомобілі - це одноразовий, не дуже дорогий спосіб реклами без додаткових витрат на оренду місця для реклами.

3.Мобільність - можливість показу реклами в різних місцях/містах, що впливає на сприйняття компанії як сильної і експансивної. Досягає більш широкої аудиторії, допомагає в залученні нелокальних клієнтів.

4.Реклама на автомобілі чітко видно і в той же час довговічна, при цьому вона защіщет фарбу автомобіля і дозволяє охопити широку аудиторію, в тому числі і нелокальну - словом, реклама йде за покупцем!

Завдяки рекламі на транспортних засобах, вплив вашої компанії на маркетинг придбає новий вимір. Рекламуйте легко, дешево і ефективно! Робіть ставки на рекламу автомобілів, телефонуйте нам для консультації і співпраці вже сьогодні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"В Україні ніхто не чекав такої зміни погоди, прогноз приголомшив навіть синоптиків": чи буде мороз у -23 градуси і снігопад
"В Україні видаватимуть тимчасові посвідчення замість паспортів": що відбувається і кого це стосується?
"27 000 грн зарплати на місяць": роботодавці терміново шукають українців, яким потрібна робота
"Шалений успіх, колосальне багатство і кохання мрії": цей знак Зодіаку отримає дарунок долі прямо з 1 березня
Оголошення
live comments feed...