Реклама
11:03, 5 лютого 2020 р.

Будівельні вишки-тури

Реклама
Картинки по запросу "Строительные сооружения, для работы на высоте""

Картинки по запросу "Строительные сооружения, для работы на высоте""

Мобільні будівельні ліси з алюмінію є ідеальним рішенням для робіт на будівельному майданчику, ремонту фасаду або технічного обслуговування будівлі. Вони добре працюють як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. У компанії Вірамакс, про яку ви можете дізнатися на сайті https://viramax.ua/uk/vishka-tura-budivelna/ піклуються про те, щоб їх мобільні ліси з алюмінію відповідали стандартам безпеки, що дозволяє вам працювати без страху на будь-якій висоті.

Пересувні вишки для будівельних робіт

Алюмінієві пересувні вишки-тур - це, безсумнівно, обладнання, яке повинно мати кожне підприємство, яке пропонує послуги з будівництва та ремонту. Вони полегшують ремонтні роботи, такі як фарбування, оштукатурювання поверхні фасаду і догляд за покрівлею. Їх мобільність дозволяє ефективно переміщати мобільні лісу між будівельними майданчиками.

Варто також відзначити, що алюмінієві пересувні ліси стійкі до високих і низьких температур і іржі. Це означає, що вам не потрібно боятися будь-якого збитку, коли будівельні ліси розгортаються на будівельному майданчику. Мобільні лісу з алюмінію гарантують мобільність і тривале використання!

Вишкті-тур поєднують в собі довговічність і надійність експлуатації. Вони відповідають необхідним стандартам і вимогам, таким як: BGV C22 і DIN 4422. Варто відзначити, що гарантія безпеки при їх використанні сертифікована професійними асоціаціями. Вони призначені як для професійних будівельних робіт, так і для індивідуального використання. У Вірамакс ви знайдете вишки, які можуть витримувати 200 кг / м 2 на своїх робочих платформах.

Мобільні вишки - переваги

Алюмінієві пересувні ліси - це асортимент, який полегшує роботу багатьох підприємств. Це все більш популярне обладнання завдяки таким перевагам, як:

  • легкість і швидкість руху,
  • швидка збірка і розбирання без використання інструментів,
  • настроюється висота і ширина,
  • виняткова довговічність сталевих і алюмінієвих елементів лісів,
  • стійкість до шкідливих погодних умов,
  • здатність працювати на різних висотах, в залежності від ваших потреб,
  • водонепроникний матеріал робочих платформ,
  • мінімальну кількість місця, необхідного при зберіганні і транспортуванні,
  • можливість використання їх на нерівній місцевості.

Пропозиція ВІПАМАКС включає в себе алюмінієві мобільні лісу в різних конфігураціях. Це означає, що деякі моделі можуть бути налаштовані, в тому числі з точки зору висоти або аксесуарів, які розширюють можливості продуктів. Ми рекомендуємо вам зв'язатися з їх фахівцями які допоможуть підібрати необхідне обладнання згідно ваших робіт і умов!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...