• Головна
  • У Тернополі розшукують вівчарку, яку викрав хлопчик ромської національності (ФОТО)
09:17, 7 лютого 2020 р.

У Тернополі розшукують вівчарку, яку викрав хлопчик ромської національності (ФОТО)

Шукають німецьку вівчарку, яку вкрали з подвір'я в Тернополі 28 січня. Про це повідомляє Тетяна Шершун. 

- 28 січня близько 17.30 вкрали німецьку вівчарку. Є відео з камер спостережень. Собаку повели від горбатого мосту і до "жовтої церкви". Хтось, може, лице бачив хлопчини, або проживає в тому районі і знає, де проживають там цигани. Чи замітив появу нової собаки. Допоможіть! 097 18 33 8 66, — написала жінка в групі "Загубив-знайшов".
У Тернополі розшукують вівчарку, яку викрав хлопчик ромської національності (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #розшук #вівчарка #викрадення
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...