• Головна
  • Стало відомо про стан українця, ураженого коронавірусом
14:28, 10 лютого 2020 р.

Стало відомо про стан українця, ураженого коронавірусом

Посольство України повідомило про стан здоров'я інфікованого українця з круїзного лайнера Diamond Princess, який перебуває на карантині біля берегів Японії.

Як розповіли УНІАН у посольстві України в Японії, яЯпонська сторона офіційно підтвердила лише один випадок серед наших громадян.

"Українець перебуває зараз у госпіталі під наглядом лікарів. Його лікують, і він забезпечений усім необхідним. Почувається він добре, і в нього, в принципі, видимих ознак симптомів вірусу немає", - зазначили дипломати і додали, що в українця і не було жодних скарг.

За даними українського МЗС, на судні Diamond Princess перебуває 25 громадян України – усі члени екіпажу. Усього на судні 3 тис. 700 осіб з 56 країн світу, з яких 2 тис. 700 – пасажири.

З 4 лютого за наказом МОЗ Японії після виявлено хворого, у якого було діагностовано коронавірусну інфекцію 2019-nCoV. Лайнер стоїть на карантині.

Лікарі обстежують пасажирів та членів екіпажу. Карантин триватиме до 19 лютого. 9 лютого стало відомо, що на круїзному судні виявлено інфікованого коронавірусом українця.

За даними МЗС, він перебуватиме в японській лікарні щонайменше два тижні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #українеця #Японія #судно
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
Оголошення
live comments feed...