• Головна
  • Тернопільські VIP-персони звітували про свої доходи
14:45, 30 січня 2013 р.

Тернопільські VIP-персони звітували про свої доходи

 Народний артист України Григорій Драпак, заслужені артисти України Мирослав Бабчук та Володимир Вермінський, автор та виконавець пісень Василь Хлистун завітали у податкову інспекцію, аби виконати свій конституційний обов’язок – задекларувати доходи.

Впродовж минулого року вони брали участь у гастрольних заходах, провадили концертну діяльність, а отже, отримували доходи, з яких податок не справлявся. Тому, як доброчесні громадяни, справжні патріоти свого краю, особистості, яким не байдужа доля рідного регіону, знаменитості вирішили публічно подати декларації, провести розрахунки та сплатити податок на доходи, чим показати добрий приклад пересічним тернополянам, своїм колегам та усім українцям.

„Ви знаєте, – прокоментував свій прихід Григорій Драпак, – час від часу я буваю за кордоном і добре знаю, як у світі ставляться до сплати податків. Насправді, для них це – як дуже почесна справа, свідоме виконання закону, так і страх бути покараними за його недотримання. Тому ми, як нація, яка прагне до європейських стандартів життя, теж повинні дотримуватись прописаних норм, виконувати свій конституційний обов’язок. Зрештою, хто, як не ми – представники інтелігенції – повинні показати власним прикладом, як це потрібно втілювати в життя?”

Одностайні у своїх поглядах із народним артистом Володимир Вермінський та Василь Хлистун. Вони зазначили, що задекларовані доходи та сплачені з них податки обов’язково повернуться до тернополян у вигляді стипендій – для молоді, зарплат – для працівників бюджетної сфери, втілення соціальних програм регіону.

Мирослав Бабчук доповнив своїх колег, позитивно оцінивши новий сервіс податкової – заповнення декларації про майновий стан і доходи в режимі on-line. „Тепер не обов’язково ходити в податкову, – розповів він, – можна вдома, сидячи з чашкою запашної кави за комп’ютером, заповнити документ і відіслати в податкову, натиснувши одну кнопку. Сподіваюся, що наступного року, якщо не зміняться обставини, обов’язково скористаюся таким сервісом особисто”.

Такому свідомому вияву громадянської позиції передувала зустріч начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ Петра Якимчука з цими зірками. Під час такого діалогу учасники обговорили нюанси деклараційної кампанії 2013 року. Очільник податкової роз’яснив порядок подання декларації про доходи і майновий стан особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Петро Миколайович наголосив на необхідності декларування доходів усіма, хто отримував протягом минулого року доходи від концертної діяльності, брав участь у платних корпоративах, випускав авторські альбоми, а також закликав учасників зустрічі посилити просвітницьку роботу серед талантів, які нещодавно розпочали концертну діяльність і за неї отримують доходи.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...