• Головна
  • На Тернопільщині медицина перейде з фінансування «ліжка» на фінансування «пацієнта»
13:01, 12 лютого 2020 р.

На Тернопільщині медицина перейде з фінансування «ліжка» на фінансування «пацієнта»

З 1 квітня 2020 року медицина перейде з фінансування «ліжка» на фінансування «пацієнта», – повідомив начальник управління охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук. Відтак реформи у сфері медицини необхідні.

«Незалежно від суспільно-політичної ситуації цю реформу потрібно провести, і провести ефективно. Відтак ми мусимо не лише бездоганно відповідати вимогам як і МОЗ, так і НСЗУ, але й на практиці повноцінно забезпечити реалізацію медичної реформи. Госпітальний округ – це функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території, що забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) та екстреної медичної допомоги населенню такої території».

В межах госпітального округу на Тернопільщині діятиме шість опорних лікарень: Бережанська, Кременецька, Чортківська, «Тернопільська міська комунальна лікарня № 2»; «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги»; «Тернопільська університетська лікарня», пише зз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #госпітальний_округ #фінансування

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...