Реклама
06:06, 10 лютого 2020 р.

Сучасне відеоспостереження

Реклама
Картинки по запросу "видеонаблюдение для дома"

Картинки по запросу "видеонаблюдение для дома"

Які переваги відеоспостереження

Спостереження за допомогою відеокамер може утримати потенційних грабіжників і забезпечити додаткову безпеку для вашого будинку, будинку і на відкритому повітрі. Ще однією перевагою сучасних систем спостереження є те, що ви знаєте про незвичайні події на ходу. Наприклад, ви отримаєте повідомлення через push-повідомлення або по електронній пошті, якщо у вашій власності є підозрілі рухи.

Які типи камер спостереження існують?

З камерами спостереження ви можете вибирати між аналоговими і цифровими камерами сприйняття. Аналогові камери для відеоспостереження підключається через кабель безпосередньо до монітора відеоспостереження і, при необхідності, до рекордеру. Ті, кого набагато більше чують, бачать в цифровому вигляді, що можна зробити за допомогою технології WLAN. Зберігання на внутрішньому носії даних також можливо, як на керованому USB-накопичувачі або жорсткому диску. Типи технологій цифрового сприйняття: IP-моделі WLAN і Радіокамера.

Моніторинг через LAN або WLAN - що краще?

З камерою LAN ви отримуєте дуже високу якість зображення і дозвіл, завдяки якому ви можете бачити навіть найдрібніші деталі. Однак ця технологія вимагає використання кабелю локальної мережі, який проходить між камерою і монітором або записуючим пристроєм. Камера WLAN не потребує додаткових кабелях, тому що зображення передаються через домашню мережу WLAN. Однак це помітно в гіршій якості, яке все ще добре, але не видатне.

У будь-якому випадку, ви повинні повісити камери зовні, де є потенційні слабкі місця вашого будинку. Це відноситься, наприклад, до входів в темний підвал або взагалі до вашої власності. Основне обладнання вашої камери також має включати інфрачервоне освітлення, щоб ви могли отримувати інформативні знімки. Маючи велику, дуже просторий власність, ви повинні повісити кілька камер, щоб покрити майже всю площу.

Перед покупкою необхідно запросити і перевірити контрольні зображення з камери спостереження, щоб вони відповідали вимогам відповідного застосування з точки зору дозволу, якості, відстані, ширини і нічного бачення. Ви робите свій власний «тест камери спостереження», а не купуєте «свиню в мішку».

Ми рекомендуємо вибирати камери відеоспостереження з системного асортименту інтернет - магазину PIPL. Всі інструкції і меню, підтримка, гарантія бездоганної роботи і функціонування віддаленого доступу і доступу до додатків гарантовані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...