• Головна
  • Сесія зірвана, а Тернопільська облрада на грані розпуску – мільйони можуть піти на позачергові вибори (фото)
14:05, 31 січня 2013 р.

Сесія зірвана, а Тернопільська облрада на грані розпуску – мільйони можуть піти на позачергові вибори (фото)

Сьогодні було заплановано друге пленарне засідання 45-ої сесії Тернопільської обласної ради. У сесійному залі зареєструвалося лише 29 депутатів. Відповідно кворуму зібрати не вдалося.

Відвідуваність сесійного засідання по фракціях була наступною: «Свобода» - 0 з 34, «Наша Україна» - 0 з 7, блок Литвина - 3 з 5, «Єдиний центр» - 11 з 17, Партія регіонів – 11 з 14, УНП – 4 з 11, позафракційні – 0 з 1. Тернопільщина залишається єдиною областю, де до сих пір не прийнятий буджет-2013.

На погоджувальній нараді, що відбулася сьогодні депутати вирішили провести завтра президію та призначити дату проведення сесії облради.

У разі, якщо ситуація залишиться не змінною, та не вдасться провести сесію обласної ради, Тернопільська обласна державна адміністрація подаватиме звернення до ВР про розпуск облради і перевобири. Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч.

– Я хочу заявити від імені обласної адміністрації, що ми будемо ініціювати, будемо звертатися до ВР з проханням визнати Тернопільську обласну раду недієздатною і  призначити позачергові вибори. Так, це додаткові витрати для області, так це новий політичний сезон, але іншого варіанту немає. Тому що ми бачимо, що вже три місяці сесія є практично паралізованою. Тому ми будемо дуже уважно стежити за завтрашньою президією. Якщо там не буде консолідоване вирішення щодо визначення дати проведення сесії, ми будемо просити, щоб це було зроблено у максимально стислий період, і якщо ще раз буде зірвана сесія обласної ради іншого виходу немає, як звернення до ВР про розпуск цієї обласної  ради і нові вибори, – заявив Петро Гоч.

Сесія зірвана, а Тернопільська облрада на грані розпуску – мільйони можуть піти на  позачергові вибори (фото), фото-1
Сесія зірвана, а Тернопільська облрада на грані розпуску – мільйони можуть піти на  позачергові вибори (фото), фото-2
Сесія зірвана, а Тернопільська облрада на грані розпуску – мільйони можуть піти на  позачергові вибори (фото), фото-3
Сесія зірвана, а Тернопільська облрада на грані розпуску – мільйони можуть піти на  позачергові вибори (фото), фото-4

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...