У Тернополі є кілька автоматів з джерельною водою із Зарваниці

Вода в автоматі —  із Зарваниці?— У Тернополі є кілька автоматів з водою із Зарваниці. Ми часто купуємо з них воду, але іноді підкрадається думка: чи справді воду привозять із чудотворного місця Теребовлянщини, а не наповнюють звичайною з крана. Чому автоматів нема по усьому місту, а лише на окремих масивах? - запитують тернополяни.

— Вода в автоматах справді із джерела, що на території Марійського духовного центру в Зарваниці, це засвідчують детальна інформаційна довідка та копії дозвільних документів, що розміщені на автоматах. Постачає воду ТзОВ «Агроком», яке зареєстроване за адресою Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Йосифа Сліпого у Великій Березовиці, тобто це не є чийсь приватний бізнес. Така діяльність церкви спрямована передусім на задоволення потреб у воді мешканців обласного центру, — повідомив директор товариства отець Володимир Фірман.

— Встановлення автоматів власне й було ініціативою тернополян, з’явилися вони в обласному центрі навесні минулого року. У місті нині діють кілька автоматів із зарваницькою водою, зокрема, на Сонячному та Східному масивах, на інших масивах ми поки що не розмістили, бо автомати коштують чималі гроші, до того ж отримання дозволу на їх встановлення — тривала і копітка процедура. На воду із Зарваниці є попит, буває, підходять до нас люди або телефонують і просять: «Поставте й поблизу нашого будинку автомат!» Наші працівники щодня доставляють воду до Тернополя, тому вона завжди свіжа і в наявності. Люди часто запитують, чи вода в автоматах освячена і чи можна її застосовувати у побуті, тому пояснюю, що це — питна джерельна вода, але не освячена, тому люди можуть без жодних застережень використовувати для споживання та домашніх потреб. А ще «Агроком» має цех з розливу зарваницької води, тому пропонуємо бутильовану воду в магазинах нашого краю, – розповів отець Володимир.

Вартує літр води із джерела з Марійського духовного центру 40 копійок. Кошти від продажу, як зазначив отець Володимир, спрямовують на розбудову духовного комплексу в Зарваниці, потреби духовної семінарії та благодійність, пише “НОВА Тернопільська газета”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі