Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Днями у Тернополі відбулися змагання у запливі серед чоловіків та жінок різних вікових категорій на відстань 25 метрів у крижаній воді. Вперше в історії Тернополя та України у зимовий період заплив здійснювали на серфінг-дошках та сноутюбах.

Члени клубу «Нептун» отримали подяки від міської ради за активну життєву позицію і громадську діяльність, популяризацію здорового способу життя та вагомий особистий внесок у розвиток ГО «Клубу любителів загартовування і зимового плавання «Нептун».

«Члени клубу «Нептун» є активними учасниками громадського життя міста, залучають молодь, людей старшого віку, популяризують здоровий спосіб життя, - зазначив очільник Тернополя Сергій Надал. – Також другий рік поспіль вони беруть участь у «Громадському бюджеті», тож завдяки їх активній позиції в гідропарку «Топільче» цього року з’являться нові вуличні тренажери».

В рамках фестивалю зимового плавання «Галицькі моржі» уродженець села Яблунів Андрій Балабух розірвав руками відривний 365-сторінковий календар за 7 секунд. Міський голова Тернополя нагородив його почесною грамотою, а представники книги рекордів Тернополя зафіксували новий рекорд Файного міста.

Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1 Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2 Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3 Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4 Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5 Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6 Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7 Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8 Руками розірвав настільний відривний календар: у Тернополі встановили новий рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9
рекорд Балабух моржі "Непутн"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі