Сьогодні тернополяни знову йдуть на вибори

Сьогодні мешканці масиву «Сонячний» зможуть завітати на виборчі дільниці та віддати свій голос за одного з 4-х кандидатів.

Обирати доведеться заміну тепер вже екс-депутату міської ради по 27-му округу Михайлу Головку. Оскільки за результатами парламентських виборів у жовтні 2012-го він став депутатом Верховної Ради, – повідомляє ІНТБ.

Визначати достойного зайняти місце Головка в Тернополі будуть на дільницях за адресами: вулиця Братів Бойчуків, 4, Київська, 3а і 15 квітня, 15. На останній зареєстровано найбільше виборців, повідомила її голова Лариса Семчишин.

«На дому будуть голосувати 17 осіб, це згідно списку. Взагалі виборців на дільниці – 2486. Приходили уточнювати, просто перевіряли, чи є виборці в списках. Залишилися довольні – всі виборці є», – розповіла голова дільничної виборчої комісії № 71 Лариса Семчишин.

Крім рознесення запрошень, на дільниці обладнали кабіни для голосування, підготували скрині, почепили інформації про кандидатів і навіть подбали про пожежну безпеку в приміщенні.

«Всі справилися. Запрошення були роздані за тиждень до виборів – всі виборці повідомлені», – сказала Лариса Семчишин.

Голосування на дільницях по виборчому округу № 27 розпочалося о 8:00 та триватиме до 22:00 год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі