20 місяців за життя молодого жителя Тернопільщини боролися рідні і… священнослужителі

Мова піде про молодого чоловіка, якому на той час було 38 років. Він звернувся до лікарів через гострий біль у ділянці куприка.

Так як стан хворого був досить серйозний, рідні вирішили не витрачати часу на лікування, а зразу видалити гемороїдальні вузли. Після операції в чоловіка почалася кровотеча. Наступного дня в екстреному порядку була зроблена друга операція. Після неї у хворого наступила клінічна смерть, а потім він впав у кому.

У Теребовлі чоловік після Єлеопомазання став самостійно дихати

Чоловік був підключений до апарата штучного дихання. Родичі дуже переживали за хворого, адже він був прекрасним, люблячим чоловіком, хорошим батьком, добрим зятем, єдиним сином у своїх батьків. І взагалі був дуже хорошою людиною – доброю, чуйною, безкорисливою, веселою. Лікарі робили все можливе, але стан хворого залишався важким. Через 3 дні після другої операції дружина попросила одного священика помолитись за недужого. 7 грудня 2009 року отець приїхав у лікарню і провів Таїнство Єлеопомазання.

Свята тайна Єлеопомазання, як і тайна Покаяння (Сповіді) належить до таїнств зцілення. Ісус Христос встановив тайну Єлеопомазання, поручивши апостолам зціляти хворих. Єлеопомазання здійснюється в церкві або вдома. Як писав о. Герман Ничак, священик молиться над хворими, що виражає молитву всієї церкви. Саме ця молитва є молитвою віри, яка приносить хворому спасіння через прощення гріхів у тайні Сповіді, яка часто вділяється перед Єлеопомазанням, якщо хвора людина є при свідомості. Якщо ж ні – то вділяється непритомному, припускаючи, що той бажав би отримати цю тайну, якби був при свідомості. Після читання Апостола та Євангелія слідує помазання недужого єлеєм. Помазуючи хворого, священик проказує урочисту благальну молитву до Бога Отця, у якій просить зцілити недужого помазанням від тілесної і душевної немочі. Обряд тайни Єлеопомазання завершується тим, що священик кладе на голову недужого книгу Святого Євангелія. Це є знаком того, що сам Ісус Христос своєю рукою торкається голови хворого на знак оздоровлення й прощення гріхів. Духовними плодами Єлеопомазання є передусім оздоровлення душі, і якщо цього бажає Господь, також і тіла.

Через декілька годин після проведеного Таїнства чоловік, на радість рідним, зробив перші вдихи самостійно. З кожним днем під наглядом лікарів він все більше часу міг сам дихати, а через півтора місяця хворий почав повністю самостійно дихати.

Молода дружина почала щодня щиро молитись за одужання чоловіка, адже вона його дуже любила, вони чудово жили до того часу, як він впав у кому і був такий потрібний для їхніх шестимісячних донечок! Тричі у дванадцяти церквах по Західній Україні одночасно відправлялись Служби Божі за здоров’я хворого, за нього молились і знайомі і навіть незнайомі люди, які мали добре серце. Отець, який провів Таїнство Єлеопомазання теж багато разів відправляв Служби Божі за зцілення молодого чоловіка. На прохання дружини до хворого приїжджали й інші священики з Тернополя, з Зарваниці, котрі теж молились за його здоров’я. Зрештою, дружина і далі замовляла Служби Божі за здоров’я батька своїх дітей. Паралельно хворого лікували лікарі, щодня йому капали і кололи багато ліків. Потроху стан чоловіка покращувався. Родичі мали надію на одужання хворого і докладали всіх зусиль, щоб повернути свідомість молодого чоловіка: батьки цілодобово сиділи біля сина, а дружина купувала ліки, шукала нових лікарів і продовжувала молитись за чоловіка. Проте в якийсь момент все зупинилось, хворий ніби перестав боротись за своє життя. І тут настав критичний момент, це сталося на четвертий місяць перебування чоловіка в комі. Мама хворого зателефонувала до невістки і сказала, що її синові стало гірше, пише Номер один. Коли молода дружина приїхала в лікарню, то побачила, що її чоловік помирає… Лікарі не поспішали надавати хворому допомогу, напевно, вважали його безнадійним.

Молитви священика відкрили безнадійно хворому очі

Тоді жінка знову звернулась до отця, і він як справжній пастир людських душ, який став священнослужителем дійсно за покликом серця, поспішив на допомогу. На цей раз священик читав молитву про оздоровлення хворого, звертаючись не лише до Ісуса Христа, до Матері Божої, а й до великих цілителів, яких вшановує греко-католицька церква, а потім помирував чоловіка.

Як тільки священик вийшов з палати, у хворого розплющились очі, він заморгав, ніби пробудився, почав реагувати на світло, дотик, хоча з коми не вийшов. Рідні, які були свідками цього чуда, були дуже вражені побаченим! Ось що означає Божа сила!

Таких прикладів є дуже багато. Вже декілька років поспіль не лише релігієзнавці, а й медики і науковці приводять факти, які підтверджують оздоровчу силу молитви і віри в Бога.

Зокрема, кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету Михайло Лазорик експериментально довів: молитва сприяє оздоровленню людини через кров. Завдяки цьому він отримав єдиний у світі подібний патент. Адже кров – це та рідина, яка підтримує життєдіяльність людини, омолоджує організм, постачає всім органам кисень. В експерименті Михайла Лазорика брали участь українці віком від 25 до 60 років. Спочатку у всіх брали кров з пальця і вени. Далі йшла основна частина – молитва. Слова молитов «Отче наш», «Богородице Діво», «Вірую» читали або самі учасники експерименту, або хтось інший. Після цього знов у них брали кров на аналіз. В одного чоловіка, в якого після важкої автокатастрофи вже почали гнити кістки, лікування не допомагало, ситуація була безвихідною, показники крові змінилися на 500-600%! Після молитви агресивні показники в крові падали, знижувався рівень запального процесу. Тому чоловікові після експерименту зразу стало легше. Щоправда, не всім вдалося добитись такого миттєвого результату. В деяких учасників показники крові змінилися на 200-300%, але це теж дуже хороший результат. Взагалі організм кожного сприйняв молитву надзвичайно позитивно. При відсутності віри молитва допомагає дещо менше, але все одно допомагає! Захисні сили організму покращуються, дія негативних чинників поступово знешкоджується. Якщо ж людина вірить і щиро молиться, результат буде ще кращим. Михайло Лазорик запевняє, що молитва оздоровлює! Вона позитивно впливає на імунно-компетентні клітини, завдяки чому людина може швидше одужати.

Доктор медичних наук, заступник директора з наукової роботи інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Є. Кавецького Григорій Потебня, говорить, що молитва може впливати на організм людини на клітинному рівні. Якщо людина щиро вірить в Бога і молиться всією душею, вона справді може позбутися хвороб. Зокрема, це допомагає при гіпертонії чи інших фізіологічних розладах. Адже йдеться в тому числі про вплив віри на роботу нервової системи, яка є найбільш регульованою в організмі людини. Часто саме від неї залежить робота інших систем.

Повертаючись до історії молодого чоловіка, який після операції впав у кому, маємо сказати, що в такому стані він пролежав 20 місяців. Він не помер тоді, коли у нього наступила клінічна смерть, вважаю, що на це була Божа воля, бо це було б дуже важким ударом для його близьких. Рідні і так пережили шок, коли дізнались про стан коми у свого чоловіка і сина.  Чим більше часу перебування недужого  у стані коми проходило, тим менше надії залишалось у рідних. Психологічно вони вже були готові до смерті близької людини. Одного ранку серце молодого чоловіка перестало битись…

В цієї історії сумне закінчення, але є багато історій із щасливим завершенням. Є дуже багато випадків зцілення з допомогою молитви. Якщо у вас чи ваших близьких є проблеми із здоров’ям, не впадайте у відчай, зверніться до Бога з щирою молитвою і вірою. Як говорив Ісус Христос у своїй Нагірній проповіді: «Просіть,то й дасться вам; шукайте, то й знайдете; стукайте, і вам відчинять. Кожен-бо, хто просить – одержує, і хто шукає – знаходить, і хто стукає, тому відчиняють».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі