У Тернополі відбувся Чемпіонат України з лову риби з криги (фото)

Чемпіонат України з лову риби з криги на мормишку відбувся у Тернополі. За перемогу та головний приз змагалося 13 команд з різних регіонів України.

У підсумку – перше місце зайняла команда риболовів з Києва, друге місце у команди з Харківської області, третє місце посіла команда Київської області.

Перемогу в індивідуальному заліку здобув киянин Олексій Страшний.

Він імені керівництва області учасників та організаторів чемпіонату привітав заступник голови – керівник апарату ОДА Юрій Желіховський.

«Приємно вітати тут у Тернополі людей, які активно долучаються до розвитку риболовного спорту України, гідно представляючи нашу державу на світових змаганнях, - каже Юрій Желіховський. – Звісно, що кожне змагання - це здоровий азарт, бажання бути переможцем, але водночас - це добрий настрій, зустрічі з друзями та однодумцями. А тому я щиро бажаю, щоб таких приємних хвилин у вашому житті було якомога більше».

Також Юрій Желіховський висловив сподівання що вже незабаром Тернопіль прийматиме і Світовий чемпіонат з лову риби.

«Переконаний, що для цього у нашому місті є всі умови», - вважає заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації.

Він також вручив подяки голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна особам, які долучилися до організації та проведення в Тернополі Чемпіонату України з лову риби з книги на мормишку, а також передав у дарунок Тернопільській обласній федерації риболовного спорту звукопідсилюючу апаратуру, яка знадобиться цій громадській організацій під час підготовки та проведення наступних змагань.

В свою чергу президент Всеукраїнської громадської організації «Федерація риболовного спорту України» Віталій Левченко, який був одним із учасників Чемпіонату, подякував представникам влади і всім, хто долучився до організації цього масштабного всеукраїнського заходу, повідомили у прес-службі Тернопільської обладміністрації.

У Тернополі відбувся Чемпіонат України з лову риби з криги (фото), фото-1

 cHh7oyVTxCk

 9935

 9937

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі