7 лютого оголосять остаточні результати перевиборів у Тернополі

Проміжні вибори депутата міської ради у 27 виборчому округу у неділю відбулися спокійно і без будь-яких порушень та зривів. У цьому запевняє голова тернопільської міської виборчої комісії Іван Чорнозуб.

– Комісії працювали відмінно. Зауважень до діяльності комісій немає. Єдине, що дуже низька явка виборців, як для Тернополя. Це – 20,26%. Це низький результат для Тернополя. Хоча, якщо взяти в цілому по Україні, то вибори проходять із ще нижчою явкою. Але для Тернополя – це низька, – вважає Іван Чорнозуб.

Як ми повідомляли, за попередніми даними, перемогу на перевиборах до міської ради здобув кандидат від «Свободи» Михайло Сиротюк. Однак остаточні результати оголосять у четвер, 7 лютого.

– У відповідності із чинним законодавством, на підставі протоколу про підсумки голосування, територіальна виборча комісія буде складати протокол про результати виборів і буде вирішувати обраний кандидат в депутати чи ні, і іншими наслідками. Чому дається цей термін, тому що можуть ще бути скарги, оскарження. До 8 лютого ми повинні прийняти остаточне рішення щодо результатів виборів по даному кандидату, – зауважив Іван Чорнозуб.

Нагадаємо, «свободівець» Михайло Сиротюк, за малої явки виборців, переміг інших трьох кандидатів із великим відривом. Із 1342 тернополянин, які взяли участь в голосуванні, його підтримало 1098 виборців.

За Збручем
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі