СІЗО, вибори і продовження кримінальної справи – чи посадять Романа Півторака?

Минає рік з того часу, як у лютому 2012-го у Тернополі розгорівся скандал навколо вищого професійно-технічного училища №4.

Тоді міська прокуратура порушила кримінальну справу проти його багаторічного директора, заслуженого працівника освіти Р. Є. Півторака. Останнього звинуватили в хабарництві, корупції та експлуатації дітей. Оприлюднили і той факт, що керівник навчального закладу примушував учнів здавати «благодійні внески», в результаті чого неповнолітні пожертвували на «добрі справи» понад 270 тисяч гривень. Пан Півторак опинився в СІЗО, проте невдовзі після затримання був звільнений з-під варти під чималу заставу. Після того він навіть … балотувався в народні депутати на рідній Теребовлянщині як член партії “Об’єднані ліві і селяни”, однак безуспішно.

Не раз був помічений і на різних літературно-мистецьких імпрезах, де не шкодував слів про високе, світле і вічне. А що ж з кримінальною справою? Може, Романа Євстаховича виправдали?

Прес-служба обласної прокуратури дала Тернопільському прес-клубу на це запитання негативну відповідь. Відтак повідомили, що справа Р.Є. Півторака передана до Тернопільського міськрайонного суду і слухання по ній тривають. Так що результатів ще треба чекати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі