Обережно слизько: тернопільські вулиці!

Нещодавно тернополяни стали свідками такої події: йдучи вулицею Острозького вниз у напрямку до Міської поліклініки для дорослих, літній чоловік (з вигляду 70 років) посковзнуся та впав горілиць. У дідуся із затилиці полилася кров.

Калюжа із крові під ним стала діаметром у 20 см. Він не зміг звестися. Довелося викликати швидку допомогу. Старенький не зміг пригадати куди він йшов, чому та що із ним трапилося. На "швидку" довелося чекати більше 15 хвилин. Після перших десяти хвилин із моменту викликупрацівниця швидкої хамовито відповіла, що, мовляв, пройшло лише 8 хвилин із моменту виклику, слід ще зачекати.

Шкода, та чоловік так і не зміг пригадати, що з ним трапилося та чому він опинився на вулиці Острозького. Протягом часу, затраченого на очікування машини швидкої допомоги, люди, що проходили повз ковзалися на тому ж місці, троє із прохожих впало.

"Дивно, що вулиця, що веде до поліклініки, куди звертаються безліч літніх людей навіть не була посипана піском, тим паче не розчищена. Хто ж відповідатиме за слизькі тротуари та травми мешканців міста?", - поділилась своїми думками очевидиця Діанка Олендр.

Від Тарнополя до Тернополя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі