У Тернополі не бачать жодних проблем у сполученні між Східним і Сонячним

Тернополяни, яким доводиться часто добиратися зі Східного масиву в район вулиці Тарнавського та сусідніх, справедливо незадоволені тим, що доводиться робити великий об”їзд чи й робити це з пересадкою. І вже не один рік йде мова про пряме сполучення між Східним і Сонячним по прямій, через «Канаду» вздовж вулиці Вербицького.

То чи буде нарешті такий тролейбусний або автобусний маршрут? Цим ми поцікавилися в головного транспортника міста Ігоря Мединського. За його словами, міське управління транспорту розглядало питання запуску тим шляхом автобусів. Проте в комісії був представник державтоінспекції, який висловив своє категоричне «проти».

Названа причина – занадто стрімкий підйом та спуск на частині тієї дороги. Отже, найближчим часом маршрутну мережу змінювати не будуть, оскільки після громадських слухань і зібрань виконавчий комітет затвердив проект-рішення того, що є на даний момент.

Сьогодні в тернопільському транспортному управлінні не бачать жодних проблем у сполученні між Східним і Сонячним. «Що ж стосується невдоволених, – сказав пан Мединський, – то вони завжди були, є і будуть. Та підлаштуватися під кожного – нереально».

прес-клуб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі