Коли тернопільський аеропорт почне приймати літаки?

Найкращу після Львова в Західній Україні злітну смугу має тернопільський аеропорт. Проте сьогодні Тернопіль літаків не приймає, а працівники навіть не отримують зарплату.

Загальна заборгованість аеропорту перед людьми – 3 мільйони 600 тисяч гривень. Щоб виправити ситуацію та не довести аеропорт до знищення, була створена робоча група, до складу якої увійшли представники облдержадміністрації, обласної, міської та районної рад, фахівці тернопільських вишів, науковці.

«Ми розуміли, що в тому стані, який є на даний час, аеропорт функціонувати не може. Ми орієнтувалися, в першу чергу, на відновлення роботи летовища», – каже депутат обласної ради Володимир Стаюра.

Члени робочої групи прийшли до висновку, що найкращий вихід із ситуації – це відновлення в аеропорту насамперед вантажних перевезень і лише після цього відроджувати пасажироперевезення. Відродити летовище реально, переконаний пан Стаюра, і для першого етапу багато не потрібно.

В першу чергу – виготовити державний акт на землю, аби показати майбутньому інвестору, що є не лише нерухоме майно, але й земля. Наразі в бюджеті планують закласти кошти для погашення заборгованості по зарплаті і для подальшої роботи летовища без боргових зобов’язань.

Прес-клуб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі