• Головна
  • У поліції прокоментували встановлення контрольно-пропускних пунктів через коронавірус на Тернопільщині
16:31, 25 березня 2020 р.

У поліції прокоментували встановлення контрольно-пропускних пунктів через коронавірус на Тернопільщині

Кабінет Міністрів України прийняв рішення запровадити надзвичайну ситуацію та продовжити карантинні заходи в Україні до 24 квітня.

Як інформує офіційний сайт Національної поліції, на Тернопільщині режим надзвичайної ситуації діє з 23 березня, відколи в області був зафіксований перший випадок зараження короновірусною інфекцією.

В даних умовах працівники поліції посилено забезпечують правопорядок на території краю та контролюють дотримання обмежувальних заходів. В області встановлено контрольно-пропускні пункти на території двох районів області, які є осередками спалаху та поширення вірусної інфекції.

Пости працюють на в’їздах та виїздах із міста Заліщики, а також сіл Швейків та Ковалівка Монастириського району. Основне завдання працівників поліції, які несуть службу на них - відстеження переміщення осіб, з метою недопущення розповсюдження інфекції.

Правоохоронці перевіряють транспортні засоби, проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо важливості дотримання встановлених обмежень та у разі потреби - надають допомогу в межах своєї компетенції. Також на одному із постів поліцейські проводять дистанційне вимірювання температури у водіїв та пасажирів.

Такі заходи, насамперед, вживаються задля випередження поширення хвороби. Співробітники поліції не блокують, не обмежують та не перешкоджають руху транспорту.

У поліції прокоментували встановлення контрольно-пропускних пунктів через коронавірус на Тернопільщині, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #Тернопільщина #контрольно-пропускні_пункти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...