• Головна
  • У Тернополі «липові» працівники Червоного Хреста наживаються на довірі пенсіонерів
18:30, 9 лютого 2013 р.

У Тернополі «липові» працівники Червоного Хреста наживаються на довірі пенсіонерів

Перевіряти посвідчення людей, які називаються себе працівниками Червоного Хреста, просять у його обласній організації, бо побільшало шахраїв, які наживаються на довірі самотніх пенсіонерів.

Так, сьогодні 77-річна тернополянка звернулась у Червоний Хрест перевірити, чи саме їх працівниця прийшла до неї із допомогою. Жінка, якій було на вигляд близько 40 років, назвалась спочатку соціальним працівником, а коли старенька не повірила, швидко виправилась, що із Червогого Хреста. Бабусі дала 50 гривень і сказала, що має дати ще 600 євро як допомогу дітям війни, проте має лише 1000 і попросила здачі. Коли виявилось, що пенсіонерка грошей не має, пообіцяла за годину повернутись із грошима, повідомляє тв4.

Старенька одразу зателефонувала у тернопільський Червоний Хрест. Виявилось, що жінка не є працівником цього товариства. Аби убезпечити себе від шахраїв, у Тернопільській обласній організації Товариства Червоного Хреста України радять насамперед попросити у незнайомих людей, ким би вони не називались, посвідчення і зателефонувати, аби перевірити справжність цього документа. А ще - нагадують, яку саме допомогу можуть надавати працівники Червоного Хреста та соціальні працівники.

- Соціальні працівники управління праці і соціальної політики надають послуги соціально-побутові: вони ходять на ринок, купляють їм продукти, вони готовлять їм їсти, вони оформляють субсидії - одним словом, соціально-побутові послуги. Наші медичні сестри роблять тільки медичні назначення і ходять в аптеку, купляють ліки, ходять в поліклініку, забирають назначення лікаря і тоді медична сестра приходить і ці назначення виконує. Це уколи, це масажі, це гірчичники, капання очей, всяке різне, але тільки медичні послуги, - розповідає голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександра Бригадир.

Червоний Хрест може виділити гроші для потребуючих, але для цього, розповідає Олександра Бригадир, потрібно пройти цілу процедуру.

- Гроші ми даємо людям, коли людина звернулась з заявою про допомогу, тільки в такому випадку ми можемо тій людині надавати кошти. Людина зазвичай має прийти сама з кодом своїм, з копією паспорта і тоді їй видають гроші. Якщо людина, наприклад, лежача, не ходяча, це наша бухгалтерія дає нашій медичній сестрі цей видатковий касовий ордер, вона йде то тої людини, людина розписується і отримує гроші, - пояснює Олександра Бригадир.

У Тернопільській організації Червоного Хреста закликають обов'язково перевіряти посвідчення людей, які називають себе їх працівниками, аби не постраждати від шахраїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація набирає силу, ТЦК почали шукати чоловіків без цих 5 ознак": скасування бронювання до 1 січня, повістки, ЗСУ
"В Україну пре шалений вітер і несамовитий мороз, грізний снігопад та дощ почнуть вирувати": де негода буде на Новий рік
"В Україні ніхто не чекав цього від курсу валют, долар летить до червоної межі прямо на свята": що станеться в обмінниках
"Мобілізація стрімко наростає і посилюється, ТЦК шукає цих чоловіків у базах і на вулицях": повістки, покарання, ЗСУ
live comments feed...