• Головна
  • Чи дотримуються протиепідемічних заходів в тернопільських тюрмах?
11:06, 27 березня 2020 р.

Чи дотримуються протиепідемічних заходів в тернопільських тюрмах?

Прокуратурою області проведено перевірку додержання вимог законодавства щодо забезпечення профілактичних і протиепідемічних заходів у зв’язку із поширенням COVID-19, а також дотримання норм санітарії і гігієни в ДУ «Чортківська УВП (№26)».

Прокурор Тернопільської області Петро Бойко особисто проінспектував заклад. Під час обходу перевірено забезпечення контрольно-пропускного режиму із застосуванням температурного скринінгу та допущенням лише за наявності індивідуальної медичної маски.

Також здійснено огляд чергової та медичної частини, приміщень харчоблоку та інших допоміжних приміщень. З огляду на виявлення ряду порушень, прокурором області надано вказівку щодо забезпечення суворого виконання санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та виконання наказів і розпоряджень виконавчої влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #тюрма #коронавірус #перевірка

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Оголошення
live comments feed...